Autentificare






Parola uitata?
Utilizator nou? Creare cont
ORAR DEFS 2017-2018 PDF Imprimare E-mail

ORARUL DISCIPLINELOR SPORTIVE ÎN ANUL UNIVERSITAR 2017-2018

 

SALA NR. 3 – FACULTATEA DE DREPT

FITNESS ŞI CULTURISM

ORA

LUNI

MARŢI

MIERCURI

JOI

VINERI

8 - 10

-

 

9-11

COSTI  MIHAIU

9-11

COSTI  MIHAIU

9-10

COSTI  MIHAIU

 

9-10

COSTI MIHAIU

10 – 12

*Fitness fete

MONICA SAKIZLIAN

ROBERT SAKIZLIAN

ROBERT SAKIZLIAN

*Fitness fete

MONICA SAKIZLIAN

MARIUS LEŞTARU

12 - 14

13-14

MARIUS LEŞTARU

ROBERT SAKIZLIAN

ROBERT SAKIZLIAN

*Fitness fete

MONICA SAKIZLIAN

MARIUS LEŞTARU

14 – 16

*Fitness fete

MONICA SAKIZLIAN

ROBERT SAKIZLIAN

*Fitness fete

MONICA SAKIZLIAN

*Fitness fete

MONICA SAKIZLIAN

MARIUS LEŞTARU

16-18

16-17

*Fitness fete

MONICA SAKIZLIAN

 

 

MARIUS LEŞTARU

 

 

GHIOCEL BOTA

 

COSTI  MIHAIU

 

 

-

 

18 - 20

 

 

COSTI  MIHAIU

GHIOCEL BOTA

 

GHIOCEL BOTA

 

GHIOCEL BOTA

 

20-21.30

-

GHIOCEL BOTA

 

GHIOCEL BOTA

GHIOCEL BOTA

 

-

*Lecţiile din rubrica  „Fitness fete”  sunt destinate exclusiv studentelor,  restul cursurilor putand fi frecventate atât de băieţi, cât şi de fete!

SALA NR. 4 -  FACULTATEA DE DREPT

GIMNASTICĂ AEROBICĂ, GIMNASTICĂ MEDICALĂ, DANS POPULAR, TAE BO, DANS SPORTIV

ORA

LUNI

MARŢI

MIERCURI

JOI

VINERI

8-10

 

 

Gimnastică aerobică

GEORGIANA HARJA

 

-

 

-

Gimnastică aerobică

GEORGIANA HARJA

 

10  - 12

 

Dans sportiv

COSTINEL MIHAIU

Gimnastică Aerobică

MONICA SAKIZLIAN

Gimnastică Aerobică

MONICA SAKIZLIAN

Dans sportiv

COSTINEL MIHAIU

Dans sportiv

COSTINEL MIHAIU

12 - 14

 

13-14

Gimnastică Aerobică

MONICA SAKIZLIAN

 

 

Tae-Bo

MONICA SAKIZLIAN

 

 

Tae-Bo

MONICA SAKIZLIAN

12-13  Dans sportiv

COSTINEL MIHAIU

 

  

Gimnastică Aerobică

OANA GANCIU

13-14  Gimnastică Aerobică

DANIELA ADUCOVSCHI

14 - 16

Gimnastică Aerobică

ALINA STOICA

 

Gimnastică Aerobică

OANA GANCIU

Gimnastică Aerobică

ALINA STOICA

 

Dans sportiv

DANIELA ADUCOVSCHI

 

Gimnastică Aerobică

MIHAELA GANCIU

 

 

 

16 - 18

Gimnastică Aerobică

ALINA STOICA

Gimnastică Aerobică

 OANA GANCIU

Gimnastică Medicală

MIHAELA GANCIU

Gimnastică aerobică

DANIELA ADUCOVSCHI

 

-

18 -20

18-19

Gimnastică Aerobică

Majorete

ALINA STOICA

 

Gimnastică Aerobică

 OANA GANCIU

 

18-19

Dans Popular

MIHAELA GANCIU

19-20.30

Echipa Reprezentativă Dans Popular

MIHAELA GANCIU

18-20

 Echipa reprezentativa

Dans sportiv

DANIELA ADUCOVSCHI

MIHAIU COSTI

 

-

 

 

 

 

 

BASCHET, GIMNASTICĂ AEROBICĂ, AUTOAPĂRARE, BADMINTON, KARATE, DANS SPORTIV, TENIS DE MASA - SALA PITAR MOȘ (FACULTATEA DE LIMBI STRĂINE)

ORA

LUNI

MARŢI

 

MIERCURI

JOI

VINERI

8 – 10

 

9-10

Karate Shotokan

MARIUS LEŞTARU

 

 

Gimnastică aerobică

GEORGIANA HARJA

 

 

Gimnastică aerobică

GEORGIANA HARJA

 

Badminton

MARIUS LEŞTARU

 

10 –12

Karate Shotokan

MARIUS LEŞTARU

 

Gimnastică Aerobică

MONICA GULAP

 

Badminton

MARIUS LEŞTARU

Gimnastică  Aerobică

MONICA GULAP

 

12 –14

 

Gimnastică  Aerobică

MONICA  GULAP

Tenis de Masă

MONICA  GULAP

Badminton

MARIUS LEŞTARU

Volei

MONICA GULAP

14 –16

Gimnastică  Aerobică

DANIELA ADUCOVSCHI

Tenis de Masă

MONICA GULAP

 

Tenis de Masă

MONICA GULAP

 

Gimnastică Aerobică

MONICA  GULAP

Tenis de Masă

MONICA  GULAP

 

16 –18

Dans Sportiv

DANIELA ADUCOVSCHI

Tenis de Masă

MONICA GULAP

Tenis de Masă

MONICA GULAP

 

Tenis de Masă

MONICA GULAP

 

 

Baschet

MONICA GULAP

 

18-20.00

Echipa Reprezentativă

Dans Sportiv

DANIELA ADUCOVSCHI

 

Dans Sportiv

COSTINEL MIHAIU

Dans Sportiv

COSTINEL MIHAIU

Echipa reprezentativă

Tenis de Masă

MONICA GULAP

 

 

-

20–21.30

 

-

 

 

-

 

-

 

-

 

SALA PANDURI – FACULTATEA DE CHIMIE

ATLETISM, BASCHET, HANDBAL, TENIS, KARATE,

GIMNASTICĂ AEROBICĂ, GIMNASTICĂ MEDICALĂ, DANS SPORTIV, VOLEI

ORA

LUNI

MARŢI

MIERCURI

JOI

VINERI

8 - 10

 

-

Tenis

DAN MOISE

Tenis

DAN MOISE

Tenis

DAN MOISE

Volei

DAN MOISE

10 – 12

Volei

FLORIN LIŢOI

Volei

FLORIN LITOI

Tenis

DAN MOISE

Tenis

DAN MOISE

Volei

DAN MOISE

12 – 14

Volei

FLORIN LIŢOI

(săptămâna impară)

Volei

FLORIN LIŢOI

Tenis

DAN MOISE

 

Tenis

DAN MOISE

Tenis

DAN MOISE

14 - 16

Volei

FLORIN LIŢOI

Gimnastica aerobica

ALINA STOICA

Baschet

ROBERT SAKIZLIAN

 

Handbal

CĂTĂLIN ŞERBAN

Baschet fete

DANIELA ADUCOVSCHI

 

16 – 18

 

Volei

FLORIN LIŢOI

 

Handbal

ALINA STOICA

Baschet

ROBERT SAKIZLIAN

 

Baschet

ROBERT SAKIZLIAN

Baschet fete

DANIELA ADUCOVSCHI

 

18 – 20

Karate Shotokan

MARIUS LEŞTARU

 

Handbal

ALINA STOICA

Baschet

ROBERT SAKIZLIAN

Baschet

ROBERT SAKIZLIAN

Baschet fete

DANIELA ADUCOVSCHI

 

___                                  Volei

                    FLORIN LIŢOI

 20-21.30

 

Karate Shotokan

MARIUS LEŞTARU

   ------  

 

Baschet

ROBERT SAKIZLIAN

 Echipa Reprezentativă

Baschet

ROBERT SAKIZLIAN

Echipa Reprezentativă

Volei

FLORIN LIŢOI

  IMPORTANT: LECTIILE DE TENIS, CUPRINSE IN ORARUL SALII PANDURI, SE VOR DESFASURA DUPA ACEST PROGRAM IN SEZONUL RECE!!!

 

TERENURILE  DE FOTBAL - FACULTATEA DE DREPT

FOTBAL, ATLETISM

Terenul 1

ORA

LUNI

MARŢI

MIERCURI

JOI

10 – 12

ŞERBAN CĂTĂLIN

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

 

 

12 – 14

-

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

 

 

14 - 16

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

 

 

16 - 18

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

 

BOGDAN GOZU

BOGDAN GOZU

 

 

18-19

 

-

-

-

 

Terenul 2 

ORA

MARŢI

JOI

10 - 12

Fotbal

ŞERBAN CĂTĂLIN

 

-

12 – 14

Fotbal

ŞERBAN CĂTĂLIN

Fotbal

ŞERBAN CĂTĂLIN

14 - 16

Atletism

Echipa reprezentativă

-

TERENURILE DE TENIS – FACULTATEA DE DREPT

ORA

LUNI

MARŢI

MIERCURI

JOI

VINERI

8 - 10

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

 

-

10-12

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

 

-

12-14

-

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

DAN MOISE

 

 

CENTRUL DE ARTE MARŢIALE AL UNIVERSITĂŢII DIN BUCUREŞTI

(CĂMIN KOGĂLNICEANU, ETAJ I)

AUTOAPĂRARE – Optimizare si protectie personală

JUDO

Nr. crt.

LUNI

MARTI

MIERCURI

JOI

10-12

 

-

Autoaparare

GHIOCEL BOTA

 

-

Autoaparare

GHIOCEL BOTA

12-14

 

-

-

-

-

14-16

 

-

-

Autoaparare

GHIOCEL BOTA

 

-

16-18

Echipa Reprezentativă

Judo

GHIOCEL BOTA

Autoaparare

GHIOCEL BOTA

 

-

Autoaparare

GHIOCEL BOTA

18-20

Autoaparare

GHIOCEL BOTA

 

-

 

-

-

 

CĂMIN GAUDEAMUS SOCIOLOGIE- PANDURI

ORA

LUNI

MARŢI

MIERCURI

JOI

10-12

 

-

  

-

 

-

12-14

 

-

Gimnastică Medicală

MIHAELA GANCIU

Dans Popular

MIHAELA GANCIU

 

 

14-16

 

-

Gimnastica Aerobică

MIHAELA GANCIU

Gimnastică Medicală

MIHAELA GANCIU

 

Gimnastică Aerobică

OANA GANCIU

16-18

17-18

Gimnastică Medicală

MIHAELA GANCIU

Gimnastica Medicală

MIHAELA GANCIU

 

 

17-19

Gimnastică Aerobică

OANA GANCIU

 

Gimnastică Aerobică

OANA GANCIU

 

18-19

 

 

 

Gimnastica Aerobică

MIHAELA GANCIU

 

-

 

-

19-20.30

 

Dans popular

MIHAELA GANCIU

-

Gimnastică Aerobică

OANA GANCIU

 

 

-

SALA DE ŞAH – FACULTATEA DE DREPT

SEMESTRUL I

ORA

MARTI

 

MIERCURI

11-12

REMUS DUMITRESCU

REMUS DUMITRESCU

12 -14

REMUS DUMITRESCU

REMUS DUMITRESCU

 

ACTIVITĂŢI SPORTIVE MONTANE

Semestrul I

 

 

APLICAȚIA

NR 1

Vineri

17 noiembrie 2017

Sâmbătă

18 noiembrie 2017

Duminică

19 noiembrie 2017

Interval orar  9-18

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

Interval orar  8-18

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

Interval orar  8-16

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

 

 

 

APLICAȚIA

NR 2

Vineri

25 noiembrie

Sâmbătă

26 noiembrie

Duminică

27 noiembrie

Interval orar  9-18

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

Interval orar  8-18

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

Interval orar  8-16

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

 

 

APLICAȚIA

NR 3

Vineri

8 decembrie

Sâmbătă

9 decembrie

Duminică

10 decembrie

Interval orar  9-18

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

Interval orar  8-18

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

Interval orar  8-16

Cadre didactice:

Prof.univ.dr. Remus Dumitrescu

Asist.univ.dr. Cătălin Şerban

 

 

ORAR ÎNOT

Cursurile de Înot (iniţiere, avansaţi, înot terapeutic) se vor desfășura  la BAZINUL CLUBULUI SPORTIV STEAUA

ORA

MARTI

JOI

10 -11

Prof.univ.dr. ALINA-MIHAELA STOICA

Asist.univ.drd. OANA-MARIA GANCIU

Prof.univ.dr. ALINA-MIHAELA STOICA

Asist.univ.drd. OANA-MARIA GANCIU

11 -12

Prof.univ.dr. ALINA-MIHAELA STOICA

Asist.univ.drd. OANA-MARIA GANCIU

 

Prof.univ.dr. ALINA-MIHAELA STOICA

Asist.univ.drd. OANA-MARIA GANCIU

 

12 -13

Prof.univ.dr. ALINA-MIHAELA STOICA

Asist.univ.drd. OANA-MARIA GANCIU

 

Prof.univ.dr. ALINA-MIHAELA STOICA

Asist.univ.drd. OANA-MARIA GANCIU

 

 

 

TERENUL MULTIFUNCŢIONAL – FACULTATEA DE DREPT

ORA

LUNI

MARTI

MIERCURI

JOI

8 - 10

 Tenis

DAN MOISE

   Tenis

DAN MOISE

 

-

 

10-12

 Tenis

DAN MOISE

 

    Tenis

DAN MOISE

 

-

 

12-14

 Tenis

DAN MOISE

(saptamana impara)

 

-

-

-

14-16

-

 Atletism

MONICA  SAKIZLIAN

-

-

16-18

-

-

 

   Atletism

MONICA  SAKIZLIAN

 

-

SALA MĂGURELE - FACULTATEA DE FIZICĂ

ATLETISM, FITNESS, VOLEI, BASCHET, HANDBAL, FOTBAL, TENIS DE MASĂ, BADMINTON

 

ORA

Luni

MIERCURI

JOI

     

12 – 14

-

ŞERBAN CĂTĂLIN

REMUS DUMITRESCU

-

14 - 16

ŞERBAN CĂTĂLIN

ŞERBAN CĂTĂLIN

REMUS DUMITRESCU

-

16 - 18

ŞERBAN CĂTĂLIN

ŞERBAN CĂTĂLIN

REMUS DUMITRESCU

-

18-20

ŞERBAN CĂTĂLIN

-

-

-

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
< Precedent   Urmator >
Couldn't make connection 2.